26.07.2022, 17:29

Simtgades loterijā 229. reizi laimēti 10 000 eiro

Laimētāja no Dobeles novada

"Brīnumi notiek, ja tiem tic,” teica sieviete no Dobeles novada, kura Narvesen Dobelē, Uzvaras ielā 7b iegādājusies Simtgades loterijas biļeti un laimējusi 10 000 eiro.

"Šovasar veiksme ir manā pusē - iegādājoties momentloterijas, esmu bieži laimējusi – 5, 10 un 20 eiro,” Latvijas Loto pastāstīja veiksminiece, “un laimestus parasti mēdzu apmainīt pret jaunām loterijas biļetēm.”

"Tā bija arī šoreiz - nopirku vienu Sporta loterijas biļeti un divas Simtgades, tajās bija laimesti 15 eiro apmērā, un es izvēlējos vēl trīs Simtgades loterijas biļetes. Vīrs sāka kasīt vienu no tām un, nokasot pirmo rindu, ieraudzīja tautudēla simbolu, zem kura bija 10 000 eiro. Vīrs pārsteigts pasniedza man loterijas biļeti un lūdza, lai arī es to apskatu. Vēros biļetē un nespēju noticēt, ka tas notiek ar mani. Nolēmām doties uz Latvijas Loto kiosku, lai saņemtu apliecinājumu,” sieviete atklāj detaļas, “pārdevēja apstiprināja, ka esmu laimējusi lielo laimestu – 10 000 eiro.”

"Parasti svētdienas rītus sāku ar SuperBingo raidījuma skatīšanos, jo man patīk skatīties un priecāties par cilvēkiem, kuri laimē, un šoreiz loterijā bija paveicies arī man,” viņa jautri noteica. Laimētāja par laimestu pastāstījusi tikai dažām draudzenēm, taču vairāk gan nevienam nevēlas atklāt veiksmīgo notikumu, tāpēc izvēlējās palikt anonīma.

"Man ir prieks, ka, iegādājoties Simtgades loteriju, varu atbalstīt Latvijas vidusskolu absolventus, kuriem ir iespēja saņemt stipendiju 500 eiro apmērā,” stāstīja veiksminiece, “tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēdzu iegādāties loterijas ar sabiedriskā labuma mērķi – Sporta loteriju un Simtgades loteriju, turklāt šoreiz man izdevās laimēt vērtīgu laimestu.”

Laimestu tērēšot mājokļa remontam.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...