02.08.2022, 12:43

Simtgades loterijā 230. reizi laimēti 10 000 eiro

“Veiksme uzspīd tikai tiem, kuri dara labu,” apgalvo laimētājs

Jūlija beigās kāds vīrietis no Rīgas ar iLOTO iegādātu Simtgades loterijas biļeti laimējis 10 000 eiro. Laimests atklājies zem simbola sils.

“Momentloterijas iegādājos reti, un iepriekš man ir veicies tieši Simtgades loterijā - laimēju 5 un 10 eiro laimestus,” atklāj laimētājs, “22. jūlija vakarā, sēžot automašīnā pie veikala, nolēmu uzspēlēt loteriju - iegādājos momentloterijas Pērle un Simtgades loterija, un skaitļu loteriju Eurojackpot.” Pēc tam viņš sazvanījies ar sievu, vienojušies par iepirkumu sarakstu, un momentloterijas biļetes tā arī palikušas neatvērtas.

“Momentloteriju kasīšanu atliku uz vēlāku laiku, jo devos iepirkties. Pēkšņi, stāvot veikalā pie piena produktu ledusskapja, radās vēlme “nokasīt” iegādātās momentloterijas,” vīrietis dalījās notikumu detaļās, “nokasīju Pērli – nekā, tad ķēros klāt Simtgadei, un redzu, ka rakstīts – laimests 10 000 eiro!”

“Biju ārkārtīgi priecīgs, taču no apmulsuma pēkšņi vairs nesapratu, kas man bija darāms veikalā, kas ir jānopērk,” smejot atklāja veiksminieks.

Uz Latvijas Loto jautājumu, vai laimētājs sevi uzskata par veiksmīgu cilvēku, viņš atbildēja: “Esmu veiksmīgs, un veiksme uzspīd tiem, kuri dara labus darbus. Liela veiksme ir jāpatur noslēpumā, tāpēc par laimestu zina tikai ģimene.”

Laimētos 10 000 eiro tērēšot prātīgi, iespējams, došoties ceļojumā kopā ar ģimeni.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...