13.07.2023, 11:24

Simtgades loterijā jau 276. reizi laimēti 10 000 eiro

“Veiksme uzmaidīja brīdī, kad tā bija visvairāk nepieciešama,” saka laimētāja.

Jūlija sākumā iLOTO iegādāta Simtgades loterijas biļete iepriecinājusi 35 gadus jauno Lindu no Madonas. Laimests atklājies zem truša simbola.

Linda stāsta, ka izmēģina veiksmi momentloterijās reti. “Iegādājos loterijas biļetes vienu reizi trijos mēnešos, bieži vien to daru izklaides pēc, piemēram, dzimšanas dienas ballītei.”

“Man un vīram bija sapnis, ka esam pabeiguši remontu mājoklī. Tāpēc arī smējāmies, ka varbūt mums kādreiz paveiksies, taču necerējām uz laimestu loterijā,” saka laimētāja.

“Lēnā garā baudīju rīta kafiju un iedomājos, ka sen neesmu pirkusi loterijas biļetes. Iegādājos vienu Simtgades loterijas biļeti un vienu momentloterijas Bagāts biļeti – kā būs, tā būs. Nokasot Simtgadi, telefona ekrānā parādījās skaitlis ar nullēm, nodomāju, ka 10 eiro, ķēros klāt Bagāts biļetei” veiksminiece atklāj laimēšanas brīdi, “Bagāts biļetē atklāju 5 eiro laimestu. Taču domās šaubījos, vai tiešām Simtgadē esmu laimējusi vien 10 eiro. Apskatīju savā iLOTO profilā laimestus un tur ieraudzīju, ka laimēju 10 000 eiro. Priecīgi iebļāvos no laimes.”

“Veiksme uzsmaidīja brīdī, kad tā bija visvairāk nepieciešama, mēs piepildīsim savu sapni – labiekārtosim mājokli,” atzīst Linda.

Šeit var iegādāties Simtgades loteriju.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...