22.08.2019, 13:00

Simtgades loterijā – simtais 10 000 eiro laimests

Simtgades loterija ir līdz šim vērienīgākais nacionālās momentloterijas projekts, kas ne tikai pārsteidz ar ievērojamiem laimestiem, bet kļuvis par iedzīvotāju iemīļotu produktu un populāru dāvanu svētkos. Simtgades loterijai šobrīd pieejama jau sestā sērija un tikko tā ar 10 000 eiro laimestu iepriecinājusi jau simto veiksminieku.

Simtā 10 000 eiro laimesta saņēmēja ir kāda Vācijā dzīvojoša sieviete, kura augustā kopā ar dzīvesbiedru viesojās dzimtenē savā ikgadējā atvaļinājumā. Laimīgo biļeti pāris iegādājās Aizputē, vietējā Maxima veikalā.

10 000 eiro gan nav lielākais Simtgades loterijas laimests – lielākais iespējamais ir 100 000 eiro laimests un tādi katrā sērijā pieejami četri, kamēr 10 000 eiro laimesti ik sērijā ir divdesmit! 100 000 eiro vērtu Simtgades loterijas laimestu līdz šim saņēmuši 19 veiksminieki. Deviņpadsmitais šā gada maijā bija kāds kungs Ventspilī, kurš pauda apņēmību izremontēt māju un laimestā dalīties ar saviem trim pieaugušajiem bērniem. Kopējā katras biļešu sērijas laimestu kopsumma ir 3 miljoni 325 tūkstoši eiro.

Pateicoties Simtgades loterijas pircējiem, jau otro reizi ir bijusi iespēja mācību gadu noslēgt, pasniedzot spožākajiem vidējo izglītības iestāžu absolventiem īpašu pateicību un vienreizēju atbalstu 500 eiro apmērā. Atbalsts absolventiem talantu pilnveidošanai tiek piešķirts par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā. 2018. gada vasarā šādu Simtgades izcilnieka atbalstu saņēma 347, bet, noslēdzot 2019. gadu, 356 absolventi vidējās mācību iestādēs visā Latvijā.

Ik sērijas piecas dažādās biļetes rotā piecu mākslinieku darbi, tādēļ Simtgades loterijas galerijā nu ir jau trīsdesmit gan tautā iemīļotu mākslinieku, gan jauno talantu darbi. Kā arī jāizceļ 20 unikālas Latvijas vērtības, kas iemūžinātas loteriju simbolos jeb ikonās, kas katrā sērijā speciāli piemeklētas – arī ieklausoties Simtgades loterijas pircēju ieteikumos. Gan biļešu dizainus, gan simbolus iespējams apskatīt virtuālā galerijā Simtgades loterijas papildspēles sadaļā. Simtgades loterijas papildspēle dod nelaimējušajām biļetēm otru iespēju iepriecināt tās īpašnieku, jo SuperBingo TV šova ietvaros tajā četri dalībnieki sadala 10 000 eiro.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €