15.03.2023, 11:00

Vikinglotto kļūst par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 oficiālo partneri

Vikinglotto, ko Latvijā organizē valsts akciju sabiedrība Latvijas Loto, kļuvusi par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 oficiālo partneri Latvijā. IIHF PČ 2023 norisināsies no šī gada 12. maija līdz 28. maijam Somijā (Tamperē) un Latvijā (Rīgā).

“Mēs esam priecīgi un lepni kļūt par IIHF PČ 2023 oficiālo partneri, pirmkārt, tāpēc, ka latvieši vienmēr ir bijuši kaislīgi hokeja fani un, otrkārt, tāpēc, ka mums ir, ko svinēt – pasaulē pirmajai multinacionālajai loterijai Vikinglotto šogad aprit 30 gadi. Mēs, šīs loterijas organizētāji Latvijā, nosvinēsim Vikinglotto jubileju kopā ar pasaulē labākajiem hokeja faniem. Mēs ar prieku atbalstīsim komandas, kas piedalīsies IIHF PČ 2023, ar interesi sekosim līdzi spēļu gaitai un jutīsim līdzi tām,” saka Edgars Lediņš, Latvijas Loto valdes priekšsēdētājs.

Jau pēc nepilniem diviem mēnešiem Rīgā piedzīvosim nozīmīgāko un emocijām bagātāko sporta notikumu šajā gadā. Hokejs un sports ir līdzīgi loterijām. Emocijas un spēles prieks ir tas, kas vieno IIHF PČ 2023 un Vikinglotto. Esam priecīgi paziņot par sadarbību ar Latvijas Loto. Šī gada maijs būs aizraujošs un emocijām bagāts,” atzīmē Edgars Buncis, IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 orgkomitejas vadītājs Rīgā.

Vikinglotto zīmols būs redzams IIHF PČ 2023 spēlēs, un tam tiks atvēlēta īpaša vieta fanu zonā, kur ikviens čempionāta apmeklētājs varēs ne tikai labi izklaidēties, bet arī vairāk iepazīties ar skaitļu loteriju Vikinglotto.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...