20.07.2023, 16:27

Simtgades loterijā jau 278. reizi laimēti 10 000 eiro

Laimests atklājies zem golfa simbola

Otrdien, 11. jūlijā, Narvesen, Tukumā, Kurzemes ielā 3a, iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu kādam vīrietim no Tukuma novada. Sazvanīts viņš vēl aizvien izklausās priecīgs par laimestu un jau paguvis atrast izskaidrojumu savai veiksmei.

Tradicionāli laimētājs iegādājas loterijas biļetes tirdzniecības vietās, jo viņam patīkot loterijas biļetes nokasīšanas process. “Visvairāk mani uzrunā Simtgades loterija un momentloterija Bagāts, taču mēdzu izmēģināt veiksmi ar skaitļu loterijās Vikinglotto un Eurojackpot,” stāsta veiksminieks, “makslimālais laimests, ko iepriekš laimēju, bija 10 eiro, tāpēc Simtgades loterijā laimētie 10 000 eiro ir liels pārsteigums.”

“11. jūlijā devos uz Narvesen, manu skatienu piesaistīja Simtgades loterijas biļetes dizains. Loterijas biļeti rotāja Gintas Stavrovskas vērtība Māla trauki. Izvēlējos vienu Simtgadi un braucu mājās,” atklāj vīrietis.

Mājās viņš lēnām nokasījis loterijas biļeti. “Sāku ar simboliem, manīju, ka ir sakritis simbols golfs, ķēros klāt laimestu nokasīšanai,” viņš saka, “tas, ka esmu laimējis, noticēju uzreiz, pārņēma liels prieks.”

Ziņu par Simtgades loterijā laimētiem 10 000 eiro laimētājs nosvinējis ģimenes lokā, taču neplāno atklāt citiem veiksmīgo notikumu.

“Manuprāt, veiksme mani izvēlējās, jo bija liela nepieciešamība pēc laimesta,” veiksminieks skaidro savu veiksmi.

Laimestu tērēšot mājokļa labiekārtošanai un auto iegādei.

Izmēģināt veiksmi Simtgades loterijā iespējams šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...