Jaunumi

Gads
28.01.2021, 13:25

Opel Crossland X nodota saimniekam

Normunds Pocis auto aizveda uz Jelgavu

23. janvārī SuperBingo papildspēlē Auto spēle laimētā automašīna Opel Crossland X nu pieder jelgavniekam Normundam Pocim. Viņš mums pastāstīja, ka katru nedēļu sevi iepriecina ar vienu loteriju komplektu, kurā ietilpst SuperBingoVikinglotto un Eurojackpot.

24.01.2021, 11:00

Uzmanību SuperBingo spēlētājiem

Uzziniet par izmaiņām SuperBingo iesūtāmajos komplektos!

Lai pretendētu uz dalību SuperBingo Krāsu ratā, sākot ar šodienu papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + trīs momentloterijas K-Čing biļetes.

Savukārt SuperBingo Sarkanajai spēlei papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + Loto 5 kvīts vismaz 3 eiro vērtībā.

22.01.2021, 14:05

Auto spēles Hyundai Kona – uz Auci

Laimētāja savā mūžā nopirkusi tikai 3 SuperBingo biļetes

9. janvārī SuperBingo Auto spēlē laimēto automašīnu Hyundai Kona Ella Dreijere nu aizvedusi uz Auci. Viņa mums atklāja, ka tikai pirms gada atgriezusies no dzīves ārzemēs un savā mūžā nopirkusi tikai 3 SuperBingo biļetes

20.01.2021, 11:05

Momentloterijā Gadalaiki laimēti 55 tūkstoši eiro

Pirmajā brīdī laimestu pat nepamana

Momentloterijas Gadalaiki maksimālais laimests – 55 tūkstoši eiro – ticis kādai sievietei no Vidzemes. Viņa stāsta, ka no momentloterijām viņai vismīļākā ir Simtgades loterija, un pie Gadalaiku biļetes tikusi nejauši.

18.01.2021, 14:06

VIDEO: TV šovā SuperBingo laimētais Audi Q3 Sportback nodots saimniekam

Ģimenes apvidus automobilis devies uz Smilteni

9.janvārī TV šovā SuperBingo uz Lielā laimes rata laimētā automašīna Audi Q3 Sportback nodota jaunajam saimniekam Kasparam Kļaviņam. Šajā video Kaspars stāsta, kāpēc nav bijis sazvanāms un ziņu par laimestu saņēma tikai nākamajā dienā.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...