Jaunumi

Gads
20.11.2020, 14:45

Iepazīstieties – Simtgades stipendiāte Marija Burceva

“Mūsu pienākums būtu darīt tā, lai Latvijai būtu labāka nākotne”

Patriotu nedēļā turpinām iepazīstināt ar Simtgades stipendiju saņēmējiem. Šodien – par Mariju Burcevu, kura absolvējusi Rēzeknes Valsts poļu ģimnāziju un šoruden iestājusies Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē. Video Marija stāsta, kādas ir viņas vērtības šodienas Latvijā, un kā viņa jutās, saņemot Simtgades stipendiju.

20.11.2020, 12:12

Pusgada laikā – divi lielie laimesti

Simtgades loterijas 10 000 eiro laimests – ogrēnietim, kurš vasarā laimēja Audi Q2

11. novembrī, Lāčplēša dienā, ogrēnietis, kurš vasarā momentloterijā Auto loto laimēja sarkanu automašīnu Audi Q2, ticis pie 10 000 eiro laimesta Simtgades loterijā.

19.11.2020, 16:32

Vikinglotto popularitāte aug

Šodien, 19. novembrī, Vikinglotto saimei, kurā līdz šim pastāvēja 9 valstis, pievienojas Beļģija.

Beļģu Loterie Nationale ir sabiedrība ar 85 gadu ilgu vēsturi un, gluži tāpat kā Latvijas Loto, nodarbojas ar loteriju organizēšanu, lai nozīmīgu peļņas daļu novirzītu sabiedriski svarīgiem mērķiem – kultūrai, sportam u.c.

19.11.2020, 11:22

Iepazīstieties – Simtgades stipendiāts Gustavs Māziņš

“Simtgades stipendija ir lieliska motivācija mācīties vēl labāk”

Patriotu nedēļā turpinām iepazīstināt ar Simtgades stipendiju saņēmējiem. Gustavs Māziņš ir Valmieras 5. vidusskolas absolvents, kurš tagad Latvijas Kultūras akadēmijā studē programmā Starpkultūru sakari Latvija – Francija. Piedāvājam noskatīties, ko Gustavam nozīmē Latvija, ko viņš iesaka saviem vienaudžiem, un kā izmantoja stipendiju.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €