Jaunumi

Gads
09.06.2017, 15:29

Vikinglotto 11 264 eiro laimests – rīdziniekam Jevgēņijam

Pieteikties laimestam par piecu skaitļu un Vikingskaitļa atminēšanu 7.jūnija izlozē šodien bija ieradies vairāk nekā 60 gadus vecs gāzes apgādes nozarē strādājošs pensionārs Jevgēņijs. Viņš stāstīja, ka Vikinglotto ir vienīgā loterija, ko viņš spēlē, un par samaksātajiem 6.40 eiro spēles prieku viņš izbaudot pilnībā. “Vienmēr aizpildu vienu pilnu kuponu ar astoņiem variantiem. Izvēlos skaitļus un to pašu kombināciju izmantoju kādus divus vai trīs mēnešus pēc kārtas.” 

09.06.2017, 10:44

Ko vecāki dara darbā?

Atzīmējot Amigo iniciatīvu laimīgām ģimenēm, arī VAS Latvijas Loto bija to uzņēmumu vidū, kuri piedalījās akcijā Darbā bērni, aicinot darbiniekus vienu dienu uz darbu paņemt līdzi bērnus, lai iepazīstinātu jauno paaudzi ar vecāku darbavietu, profesiju un ikdienas pienākumiem. Šāda akcija notika jau trešo reizi, un tās mērķis ir pievērst iedzīvotāju un darba devēju uzmanību karjeras un privātās dzīves līdzsvarošanai, kā arī stiprināt Latvijas ģimenes. 

07.06.2017, 16:03

Latvijas Loto – Ilgtspējas indeksa Zelta statusa ieguvēji

Ir priecīgi un pagodinoši būt novērtētiem ar Ilgtspējas indeksa Zelta statusu jau ceturto reizi pēc kārtas. Mēs kā valsts uzņēmums jūtam jo īpašu nepieciešamību turēt roku uz pulsa un nodrošināt darbības ilgtspēju un korporatīvo atbildību, jo tādu valsti, kā mēs radām šodien, mūsu bērni saņems rīt. 

06.06.2017, 13:59

Atbalstām Latvijas Bērnu bāreņu fondu

23. maijā bērni no Baltinavas Kristīgās, Antūžu, Gaismas un Palsmanes internātpamatskolas piedalījās Boulinga Līgas 2017 finālsacīkstēs. Tā bija kustību un prieka pilna diena, kuras noslēgumā divi bērni no katras skolas saņēma galveno balvu – planšetdatoru. Arī otrās un trešās vietas ieguvēji tika iepriecināti ar veicināšanas balvām. 

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €