SuperBingo laimē Volvo V40 un 8000 eiro.
Šonedēļ notika trešā no deviņām papildspēles Deviņbriežu spēks ar SuperBingo izlozēm, kurā tika izlozēta automašīna Volvo V40.
Šonedēļ notika trešā no deviņām papildspēles Deviņbriežu spēks ar SuperBingo izlozēm, kurā tika izlozēta automašīna Volvo V40.
Sestdienas, 28.novembra, izlozē kāds veiksmīgs spēlētājs papildspēlē Džokers laimēja 150 000 eiro.
Šonedēļ notika otrā no deviņām papildspēles Deviņbriežu spēks ar SuperBingo izlozēm, kurā tika izlozēta automašīna VW Golf.
Eurojackpot 20.novembra izlozē kāds spēlētājs Latvijā laimēja 13 613 eiro. Laimestu sastāda 2 laimesti par 4+2 (2 x 6 646,50) un 4 laimesti par 3+2 (4 x 80,00). Spēlētājs, ieguldot loterijā 120 eiro, bija nopircis biļeti ar sistēmu 6+2 uz 10 izlozēm. Laimīgā kvīts iegādāta iLOTO.
Vakar pēcpusdienā Latvijas Loto birojā bija ieradies veiksminieks, kurš 31.oktobra Latloto 5 no 35 izlozē uzminēja piecus skaitļus un laimēja 69 153 eiro.
Informējam, ka sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības dienai veltīto svētku programmas plānojumu, LTV1, š.g. 18.novembrī, raidījums “Latloto izlozes” tiks pārraidīts ap plkst. 23:30!
Eurojackpot piedāvā vēl nebijušu papildspēli ar galveno laimestu - automašīnu BMW X6!
15.novembra SuperBingo TV šovā kopumā pie laimestiem tika 6323 loterijas SuperBingo spēlētāji un laimestu kopsumma sastādīja 85 177 eiro.