Jaunumi

Gads
07.08.2017, 12:27

Veiksmi atnes trijnieks

“Jau pašā sākumā nopriecājos, ka būšu trešais pēc kārtas, kurš izdarīs izvēli. Pa vidu ir vislabāk! Tad izvēle vairs nav pārāk liela, bet nebūtu arī pēdējais,” saka rīdzinieks Aleksandrs Bikovs, kurš nedēļas nogales SuperBingo Vasaras spēlē laimēja automašīnu Volkswagen Tiguan

01.08.2017, 15:44

“Mīļā, nāc, paskaties!” zināms desmitais Simtgades loterijas 10 000 eiro laimētājs

22.jūlijā ventspilnieks Raitis Asiķis, strādājošs pensionārs, garāžu kooperatīva valdes priekšsēdētājs, nopirka Simtgades loterijas biļeti. “Sākumā nokasīju, skatos – 10 eiro. Spēlēju tālāk – tik daudz nulles!! Man ir redzes problēmas, es sēžu pie datora ar palielināmo stiklu. Tāpēc saucu sievu: “Mīļā, nāc, paskaties!”” Kungs stāsta un vēršas pie kundzes, kura atbraukusi līdzi noformēt laimestu. “Pienācu un pilnībā samulsu,” saka Daces kundze, “bet fakts paliek fakts – daudzās nulles tiešām bija.” 

31.07.2017, 14:29

Mazda CX-3 – alūksnietei Sintijai Maksimovai

“Iepriekšējā nedēļā es sēdēju pie TV ekrāna un apraudājos aiz prieka par Lindu Līsmani no Limbažiem, kura laimēja 4000 eiro un automašīnu Mazda CX-3,” saka Sintija Maksimova no Alūksnes, kura tagad, 29.jūlija TV spēlē SuperBingo, pati uz Lielā laimes rata uzgrieza Mazda CX-3 sektoru. “Jaunajām ģimenēm tā ir ļoti liela palīdzība,” viņa saka un piebilst, ka arī pati kopā ar draugu Māri (attēlā) audzina divus gadus vecu dēliņu.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €