Smaids, Domino un Svētku – jaunas momentloterijas internetā!
Trešdien, 17.februārī, savā interneta veikalā uzsākām trīs momentloteriju – Svētku, Domino un Smaids – pārdošanu. Jūs varat būt starp pirmajiem lielāko laimestu guvējiem!
Trešdien, 17.februārī, savā interneta veikalā uzsākām trīs momentloteriju – Svētku, Domino un Smaids – pārdošanu. Jūs varat būt starp pirmajiem lielāko laimestu guvējiem!
Sestdienas, 13.februāra, izlozē kāds veiksmīgs spēlētājs papildspēlē Džokers 7 laimēja 6000 eiro.
6.februāra SuperBingo TV šovā kopumā pie laimestiem tika 3768 loterijas SuperBingo spēlētāji un laimestu kopsumma sastādīja 42 941 eiro. Par Mazā laimes rata spēles uzvarētāju kļuva Guntars Kāknēns laimējot 7500 eiro.
30. janvāra SuperBingo TV šovā kopumā pie laimestiem tika 4089 loterijas SuperBingo spēlētāji un laimestu kopsumma sastādīja 56 372 eiro. Lielo eiro spēlē par uzvarētāju kļuva Valdis Kuplais un viņš laimēja 7000 eiro. Lielāko laimestu auditorijas spēlēs ieguva Andris Jezupenoks no Ādažiem. Viņš grieza Lielo laimes ratu un laimēja automašīnu Ford Focus!
Piektdien, 29.janvārī, Inchcape BM Auto salonā bija ieradušies deviņi no vienpadsmit papildspēles BMW X6 Eurojackpot spēlētājiem finālisti, no kuriem vienam bija iespēja prom doties jaunā BMW X6 automašīnā.
Iegādājieties SuperBingo kvītis Narvesen tirdzniecības vietās, un februārī katru nedēļu Jums būs iespēja laimēt Narvesen Premium Plus dāvanu kartes 100, 300 un 750 eiro vērtībā!
28.janvārī pēc Keno loterijas laimesta – 60 000 eiro – VAS Latvijas Loto birojā bija ieradies vīrietis no Ventspils novada, kurš par sevi atklāja, ka ir 30 gadus vecs celtnieks. 26.janvārī viņam bija izdevies precīzi uzminēt 10 skaitļu kombināciju, spēlējot ar likmi 1 eiro par variantu.
Šodien, 27. janvārī, SuperBingo spēlētāja Baiba Brikmane no Penkules ieradās autosalonā Moller Auto Krasta, lai saņemtu SuperBingo Lielajā laimes ratā laimēto Neaizmirstulíti (Baibas izdomātais vārds jaunajam Volkswagen Passat). Lai labi ripo!