Jaunumi

Gads
01.08.2017, 15:44

“Mīļā, nāc, paskaties!” zināms desmitais Simtgades loterijas 10 000 eiro laimētājs

22.jūlijā ventspilnieks Raitis Asiķis, strādājošs pensionārs, garāžu kooperatīva valdes priekšsēdētājs, nopirka Simtgades loterijas biļeti. “Sākumā nokasīju, skatos – 10 eiro. Spēlēju tālāk – tik daudz nulles!! Man ir redzes problēmas, es sēžu pie datora ar palielināmo stiklu. Tāpēc saucu sievu: “Mīļā, nāc, paskaties!”” Kungs stāsta un vēršas pie kundzes, kura atbraukusi līdzi noformēt laimestu. “Pienācu un pilnībā samulsu,” saka Daces kundze, “bet fakts paliek fakts – daudzās nulles tiešām bija.” 

31.07.2017, 14:29

Mazda CX-3 – alūksnietei Sintijai Maksimovai

“Iepriekšējā nedēļā es sēdēju pie TV ekrāna un apraudājos aiz prieka par Lindu Līsmani no Limbažiem, kura laimēja 4000 eiro un automašīnu Mazda CX-3,” saka Sintija Maksimova no Alūksnes, kura tagad, 29.jūlija TV spēlē SuperBingo, pati uz Lielā laimes rata uzgrieza Mazda CX-3 sektoru. “Jaunajām ģimenēm tā ir ļoti liela palīdzība,” viņa saka un piebilst, ka arī pati kopā ar draugu Māri (attēlā) audzina divus gadus vecu dēliņu.

29.07.2017, 14:00

SuperBingo Raženais papildspēlē iespēja laimēt Audi A3

Augustā un septembrī garantēti izspēlēsim četras Audi A3 automašīnas! Lai piedalītos šajā papildspēlē, jāiegādājas SuperBingo ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību skaitļu izložu papildspēlē Džokers 7 uz kādu no SuperBingo izlozēm no 2017. gada 5. augusta līdz 23. septembrim. Katrā no izlozēm šajā laika posmā tiks izlozēti divi kvīšu numuri. Pirmās kvīts īpašnieks kļūs par SuperBingo 31.dalībnieku, otrās kvīts īpašnieks iegūs tiesības piedalīties tuvākajā automašīnas izlozē. 

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €