Jaunumi

Gads
13.04.2021, 13:25

Latvijas Loto ziedo bērnu un jauniešu vajadzībām

Šī gada 1. ceturksnī Labo mērķu programmas ietvaros VAS Latvijas Loto veikusi trīs ziedojumus, lai atbalstītu bērnu un jauniešu labklājību. Ziedojumus saņēma nodibinājums Viduslatgales pārnovadu fonds, Jelgavas pilsētas Lielo ģimeņu centrs Spiets un Ineses Galantes fonds.

12.04.2021, 18:45

Vikinglotto Pavasara auto – Edgaram Smalam

Toyota RAV4 primāri tiks izmantota ceļošanai

Šodien, 12. aprīlī, jaunā īpašnieka – rīdzinieka Edgara Smalas – rokās nodots Vikinglotto Pavasara auto Toyota RAV4. Edgars mums pastāstīja, ka abi ar sievu ir kaislīgi ceļotāji, un pirms pandēmijas bieži devušies ceļojumos ar lidmašīnu. Tagad, kad šāda ceļošana ir stipri ierobežota, tad jaunais auto piepildīšot Smalu ģimenes sapni ceļošanai pa sauszemi.

12.04.2021, 11:06

SuperBingo Audi Q3 devies pie īpašnieka

Studijas auto laimēja Nikolajs Martišs no Madonas novada

27. marta TV šovā SuperBingo, attālināti griežot Lielo laimes ratu, Nikolajs Martišs no Madonas novada Dzelzavas laimēja ekskluzīvo automašīnu Audi Q3Laimests jau nodots saimniekam, kurš nevarēja sagaidīt sēsties pie stūres un smejoties atzīst, ka ģimene viņam pierunājusi laimestu. 

09.04.2021, 15:39

Vikinglotto Pavasara auto atradis savu īpašnieku

Turpmāk ar Toyota RAV4 brauks rīdzinieks Edgars Smala

Šodien, 9. aprīlī, attālināti notikušajā Vikinglotto Pavasara auto fināla izlozē galveno laimestu – automašīnu Toyota RAV4 laimēja Edgars Smala no Rīgas

07.04.2021, 15:00

Vikinglotto spēlētājiem – vasaras papildspēle un jauna automašīna

Galvenais laimests – iespaidīgā Škoda Kodiaq

Kaut gan līdz vasarai vēl mazliet jāpagaida, tomēr neviens nevar liegt tai noskaņoties. Tāpēc Latvijas Loto piedāvā papildspēli Vikinglotto vasaras auto, kuras galvenais laimests ir iespaidīgais, ietilpīgais un uzticamais krosovers Škoda Kodiaq. Viens no Vikinglotto spēlētājiem pēc fināla izlozes 4. jūnijā brauks ar šo jauno auto!

07.04.2021, 09:36

Informācija par loterijas biļešu tirdzniecību laikā no 7. aprīļa

Sakarā ar Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu noteiktās ārkārtas situācijas termiņa izbeigšanos, sākot ar šī gada 7. aprīli Latvijas Loto loterijas biļetes ir iespējams iegādāties VISĀS loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...