Jaunumi

Gads
22.06.2020, 09:55

SuperBingo vasara ar 3 jaunām automašīnām

Jauna papildspēle ar trim galvenajiem laimestiem – automašīnu Volkswagen T-CROSS

Karstajā vasaras sākumā SuperBingo iepriecina savus skatītājus ar jaunu papildspēli – SuperBingo vasaras spēle, kas sākas 20. jūnijā. Tā norisināsies trīs posmos, un katra posma finālā būs iespējams laimēt daudzpusīgo un dizainisko automašīnu Volkswagen T-CROSSkā arī naudas laimestus.

20.06.2020, 20:15

Škoda Kodiaq tiek Ērikam Štrausam no Liepājas

Vikinglotto Auto papildspēles fināls ir noslēdzies

19. jūnijā noslēdzās Vikinglotto Auto papildspēle, kuras galvenais laimests bija inovatīvā, ietilpīgā un izskatīgā Škoda Kodiaq Active. Automašīnu laimēja Ēriks Štrauss no Liepājas, kurš tikai šonedēļ kļuva par pēdējo, sesto, finālistu. 

19.06.2020, 19:41

SuperBingo laimētais Volkswagen T-Cross nodots saimniecei

Mašīna uzreiz gūst vārdu “Bučiņa”

13. jūnija SuperBingo TV šovā Lielā laimes rata bultiņa apstājās uz Volkswagen T-Cross sektora, un automašīnu laimēja pensionāre Dzintra Lase. Šodien viņa bija atbraukusi tai pakaļ un jau paguvusi nosaukt par Bučiņu.

18.06.2020, 11:00

SuperBingo laimīgais dzīvoklis, 8. sērija

Turpinām labiekārtot dzīvokli, ko iespējams laimēt loterijā!

Kas ir modē lampu pasaulē? Atbilde: LED lampas! Tieši tādas būs arī SuperBingo laimīgajā dzīvoklī. Skaties sēriju un uzzini, kādi vēl gaismekļi būs Laimīgajā dzīvoklī.

18.06.2020, 10:49

Simtgades loterijā atkal laimēti 10 000 eiro

Laimesta saņēmēja – daudzbērnu māmiņa no Salaspils

Jūnija sākumā pie Simtgades loterijas laimesta tikusi kāda 42 gadus veca četru bērnu mamma no Salaspils, kura šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā. “Loterijas biļetes es pērku ļoti reti. Bet toreiz, 6. jūnijā, man izteikti niezēja kreisā roka,” viņa smejoties stāsta.

16.06.2020, 13:34

Jauna momentloterija Veiksme

Jāņu noskaņās klajā tiek laista jauna momentloterija Veiksme, kuras dizainā izmantoti  populārākie veiksmes simboli – pakavs, pieclapu ceriņzieds, mārīte u.c. Veiksmes sērijā ir viens miljons biļešu. Katrā sērijā būs pieci galvenie laimesti – 10 000 eiro, kā arī citi laimesti. Momentloterijā var piedalīties, iegādājoties 1 € vērtu biļeti vai nu tirdzniecības vietās, vai internetā www.latloto.lv.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...