Jaunumi

Gads
03.06.2020, 15:00

SuperBingo Ford Focus – uz Lažas pagastu

Automašīna no Lielā laimes rata atradusi saimnieci

23. maijā TV šovā SuperBingo laimēto automašīnu Ford Focus Mārīte Cimermane no Aizputes novada Lažas pagasta nu vedusi uz mājām. Viņa stāsta, ka nav aizrautīga spēlētāja un tikai reizi pa reizi nopērkot kādu biļeti, tāpēc viņas izlozēšana un ceļš līdz Lielajam laimes ratam bijusi patiešām liela veiksme.

03.06.2020, 09:30

SuperBingo laimīgais dzīvoklis, 7. sērija

Turpinām iepazīstināt ar SuperBingo laimīgo dzīvokli!

Ko DECCO CENTRS speciālisti vēl ir ieplānojuši Laimīgajā dzīvoklī? To Nora skaidroja, tiekoties ar salona SIENA dizaineri Sandru Miezi. Skaties un uzzini, kādas tapetes un aizkari rotās SuperBingo laimīgo dzīvokli, un kādi citi interjera knifiņi gaidīs jauno saimnieku.

01.06.2020, 10:46

Simtgades loterijā laimēti kārtējie 10 000 eiro

Laimesta ieguvējs – izglītības darbinieks no Kuldīgas

“Atklāti sakot, man tas ir kā aklai vistai grauds,” telefonsarunā atzīst kurzemnieks, kurš vēlas saglabāt pilnīgu anonimitāti. Viņš stāsta, ka gandrīz katru mēnesi nopērk dažas biļetes – visbiežāk tieši Simtgades loteriju, un arī šoreiz tas bijis “pavisam parasts pirkums pavisam parastā dienā”.

 

26.05.2020, 16:42

SuperBingo laimīgais dzīvoklis, 6. sērija

Turpinām iepazīstināt ar SuperBingo laimīgo dzīvokli!

Uzmanības centrā – dzīvojamā telpa. Viesojamies DECCO CENTRS kvartālā, lai uzzinātu, uz kāda dīvāna dzīvokļa īpašnieks guldinās viesus un kādas citas mēbeles būs Laimīgajā dzīvoklī.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...