Jaunumi

Gads
07.02.2021, 19:44

Informācija par loterijas biļešu tirdzniecību ārkārtējās situācijas pagarinājuma laikā no 8. februāra

Sakarā ar to, ka Covid-19 izplatības mazināšanai izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 6.aprīlim, turpinās tirdzniecības ierobežojumi. Latvijas Loto loterijas biļetes tirdzniecības vietās ir iespējams iegādāties degvielas uzpildes stacijās, kā arī tirdzniecības vietās, kur tirgo pārtiku ne mazāk kā 70% no preču sortimenta, t.sk., Narvesen tirdzniecības vietās.

03.02.2021, 15:00

Vikinglotto spēlētājiem – pavasara papildspēle un jauna automašīna

Galvenais laimests – dinamiskā Toyota RAV4

Gaidīt pavasari ir daudz priecīgāk, ja pastāv iespēja tajā iebraukt ar jaunu auto. Jo īpaši, ja tas ir dinamisks un elegants apvidus auto. Tāpēc Latvijas Loto piedāvā jaunu papildspēli Vikinglotto pavasara auto, kuras galvenais laimests ir Toyota RAV4 – aktīvs auto krāsainākai dzīvei. Papildspēle norisināsies līdz 9. aprīlim, kad notiks fināla izloze.

28.01.2021, 13:25

Opel Crossland X nodota saimniekam

Normunds Pocis auto aizveda uz Jelgavu

23. janvārī SuperBingo papildspēlē Auto spēle laimētā automašīna Opel Crossland X nu pieder jelgavniekam Normundam Pocim. Viņš mums pastāstīja, ka katru nedēļu sevi iepriecina ar vienu loteriju komplektu, kurā ietilpst SuperBingoVikinglotto un Eurojackpot.

24.01.2021, 11:00

Uzmanību SuperBingo spēlētājiem

Uzziniet par izmaiņām SuperBingo iesūtāmajos komplektos!

Lai pretendētu uz dalību SuperBingo Krāsu ratā, sākot ar šodienu papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + trīs momentloterijas K-Čing biļetes.

Savukārt SuperBingo Sarkanajai spēlei papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + Loto 5 kvīts vismaz 3 eiro vērtībā.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...