Keno laimēti 60000 eiro
Keno 7. decembra vakara izlozē kādam spēlētājam ir izdevies pareizi uzminēt 10 skaitļus, spēlējot Keno ar diviem variantiem uz divam izlozēm par kopējo summu 4 eiro.
Keno 7. decembra vakara izlozē kādam spēlētājam ir izdevies pareizi uzminēt 10 skaitļus, spēlējot Keno ar diviem variantiem uz divam izlozēm par kopējo summu 4 eiro.
5. decembra Vikinglotto izlozē kāds veiksminieks Latvijā uzminējis piecus skaitļus un Vikingskaitli (5+1) un laimējis 21 401,88 eiro. Izlozē tika uzminēti 6+1 (seši skaitļi un Vikingskaitlis). Veiksminieks ir kāds spēlētājs no Norvēģijas.
Simtgades loterija iepriecinājusi meiteni no Rīgas ar 10 000 eiro laimestu. Laimīgais simbols: Koka laiva.
Kāds kungs no Daugavpils savu dzimšanas dienas dāvanu uzlabo tā, ka tiek pie iespaidīgā 100 000 eiro laimesta Simtgades loterijā.
1. decembra SuperBingo TV šovā kopumā pie laimestiem tika 2701 loterijas SuperBingo spēlētāji un laimestu kopsumma sastādīja 80 701 eiro vērtībā.
Kāds kungs no Latgales valsts simtgadi sagaidījis par 10 000 eiro bagātāks, pateicoties veiksmei Simtgades loterijā.
Meiteni no Rīgas momentloterija Moments iepriecina ar 10 000 eiro laimestu.
Piekto reizi tikāmies momentloterijas K-ČING papildspēles izlozē, aizvadot Facebook tiešraidi.