Jaunumi

Gads
03.02.2021, 15:00

Vikinglotto spēlētājiem – pavasara papildspēle un jauna automašīna

Galvenais laimests – dinamiskā Toyota RAV4

Gaidīt pavasari ir daudz priecīgāk, ja pastāv iespēja tajā iebraukt ar jaunu auto. Jo īpaši, ja tas ir dinamisks un elegants apvidus auto. Tāpēc Latvijas Loto piedāvā jaunu papildspēli Vikinglotto pavasara auto, kuras galvenais laimests ir Toyota RAV4 – aktīvs auto krāsainākai dzīvei. Papildspēle norisināsies līdz 9. aprīlim, kad notiks fināla izloze.

28.01.2021, 13:25

Opel Crossland X nodota saimniekam

Normunds Pocis auto aizveda uz Jelgavu

23. janvārī SuperBingo papildspēlē Auto spēle laimētā automašīna Opel Crossland X nu pieder jelgavniekam Normundam Pocim. Viņš mums pastāstīja, ka katru nedēļu sevi iepriecina ar vienu loteriju komplektu, kurā ietilpst SuperBingoVikinglotto un Eurojackpot.

24.01.2021, 11:00

Uzmanību SuperBingo spēlētājiem

Uzziniet par izmaiņām SuperBingo iesūtāmajos komplektos!

Lai pretendētu uz dalību SuperBingo Krāsu ratā, sākot ar šodienu papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + trīs momentloterijas K-Čing biļetes.

Savukārt SuperBingo Sarkanajai spēlei papildus jau esošajiem komplektiem sākam pieņemt vēl viena veida komplektu – SuperBingo vismaz 1 variants + Loto 5 kvīts vismaz 3 eiro vērtībā.

22.01.2021, 14:05

Auto spēles Hyundai Kona – uz Auci

Laimētāja savā mūžā nopirkusi tikai 3 SuperBingo biļetes

9. janvārī SuperBingo Auto spēlē laimēto automašīnu Hyundai Kona Ella Dreijere nu aizvedusi uz Auci. Viņa mums atklāja, ka tikai pirms gada atgriezusies no dzīves ārzemēs un savā mūžā nopirkusi tikai 3 SuperBingo biļetes

20.01.2021, 11:05

Momentloterijā Gadalaiki laimēti 55 tūkstoši eiro

Pirmajā brīdī laimestu pat nepamana

Momentloterijas Gadalaiki maksimālais laimests – 55 tūkstoši eiro – ticis kādai sievietei no Vidzemes. Viņa stāsta, ka no momentloterijām viņai vismīļākā ir Simtgades loterija, un pie Gadalaiku biļetes tikusi nejauši.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...