Jaunumi

Gads
18.11.2020, 11:00

Iepazīstieties – Simtgades stipendiāte Zane Zemīte

“Katram cilvēkam jātiecas kļūt labākam katru dienu”

Patriotu nedēļā iepazīstinām ar Simtgades stipendiju saņēmējiem. Šodien – par Latvijas izlases vieglatlēti Zani Zemīti, kura absolvējusi Jēkabpils 3. vidusskolu un šoruden iestājusies Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē. Video Zane stāsta, kā jutās, saņemot stipendiju un ko viņa novēl vienaudžiem!

17.11.2020, 13:36

Iepazīstieties – Simtgades stipendiāts Kārlis Rimaševskis

“Daļu no stipendijas iztērēju par latviešu autoru grāmatām”

Patriotu nedēļā iepazīstinām ar Simtgades stipendiju saņēmējiem. Viens no viņiem – Kārlis Rimaševskis, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas absolvents, kurš iestājies Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultātē. Noskaties, ko Kārlim nozīmē Latvija, un kā viņam palīdzēja stipendija.

17.11.2020, 10:49

Skaitļu izlozē 5 no 35 laimēti gandrīz 76 tūkstoši eiro

Īstos skaitļus laimētājs redzējis sapnī

Novembra sākumā, iegādājoties tikai vienu kvīti ar vienu spēles variantu, kāds 48 gadus vecs pavārs no Rīgas laimēja 75 829,64 eiro. Kvīts bija iegādāta VAS Latvijas Loto tirdzniecības vietā Rīgā, Maskavas un Kaņiera ielas krustojumā.

16.11.2020, 15:50

No šodienas – izmaiņas SuperBingo komplektos

Kas jāzina, lai pretendētu uz dalību Sarkanajā un Zaļajā spēlē

No šodienas, 16. novembra, SuperBingo Sarkanajai un Zaļajai spēlei varēs iesūtīt divus komplektu veidus. Turpmāk varēs iesūtīt arī momentloteriju Safīrs un Varis biļetes.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €